Hakkımızda

Hakkımızda Banner

Hakkımızda;

Firmamız kurulduğu ilk yıllarda nakliyat sektöründeki samimiyetsizliği, yanlış hizmet vermeyi ve müşteri memnuniyeti sıkıntılarını görerek aynı hataları yapmadan yol almayı hedefleyerek kuruldu.

 

Nakliyat alanındaki sıkıntıları görerek bu hataya düşmeden hizmet vermeye başlamamız bizi bu sektörde 2-0 önde başlamamıza sağladı. Bu da haliyle bir çok firmayı geçmemizi ve sektörümüzde lider bir firma olmamızı sağladı.

Elbette samimiyetimizin ve kaliteli çalışmamamızın ödülü olarak bir çok kişi bizi tanıdıklarına övgüyle bahsediyor. Bu da bize bir çok müşteri ve güler yüzlü insan tanımaya olanak sağladı.

 

Biz Ümraniye Nakliyat olarak 2001 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Dolayısıyla yılların bize verdiği tecrübe ve çalışma azmimiz ile bir çok işi hatasız ve sorunsuz yerine getirdik. Elbette aksilikler olmayacak değil. Bu durumda da önceden yaptığımız eşya sigortası ile müşterilerimizi memnun etmeye çalıştık.

Vizyonumuz

Vizyonumuzu kurulmadan önce belirleyip bu firmayı öyle açmamızın bir çok yararını gördük. Vizyonumuz dediğimiz gibi bu sektördeki yanlış ve hataları ele alıp aynısını yapmamaktı. Vizyonumuzdan hiç şaşmadan çalıştık. Haliyle sektörde öncü konumda olmamanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Vizyonumuzu belirlediğimiz için çok kısa sürede yerine getirdik. Bundan sonraki vizyonumuz önceki hedeflerimizi çiğnemeden sizlere daha uygun fiyatlara hizmet vermek. Bir çok nakliyat firması fahiş fiyatlar vererek nakliye sektörünü karalamakta. Elbette çalışanlarımızın parası ve araç paralarını göz önünde bulundurarak en uygun fiyat listesini sizlere sunuyoruz.

Hakkımızda Resim 5
Hakkımızda Resim 4
Hakkımızda Resim 3
Hakkımızda Resim 22
Hakkımızda Resim 1

Misyonumuz

Firmamızın vizyonlarını misyonlara çevirdiğimiz için çok mutluyuz. Hedeflerimizi bir bir gerçekleştirip yeni hedeflere yelken açmayı hedefleyen bir firma için henüz her şeyi gerçekleştirmiş değiliz.

 

Bu yüzden daha uygun fiyatlara daha üstün performans için çalışmalarımız devam etmekte. Bizler bu günkü geldiğimiz noktayı iyi buluyoruz. Lakin en kaliteli hizmeti vermemize rağmen hala kendimizi geliştirmekteyiz.

Geniş araç filomuzdan sizin verdiğiniz bilgilere en uygun aracı temin etmekteyiz. Araçlarımızın tır, on teker, kamyon, kamyonet, bango, panelvan ve minibüs olmak üzere bir çok çeşit araçtan bulunmakta. Sizlerde bizimle çalışarak tek seferde işinizi bitirin.

 

Küçük arabalarla gelen nakliyatçılar ek sefer yapıp daha fazla para almaya çalışırlar. Bizler sığabileceğinin bir tık üstünü gönderiyoruz ve sıkıntıları ortadan kaldırıyoruz.

İletişim

Sizlere daha Ucuz Nakliyatçı Arıyorsanız Bizi Arayınız. İletişim Sayfamıza Gidip Bizi Arayabilirsainiz.

0 533 929 95 77

0 544 947 45 10

0 0 votes
Article Rating
Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Call Now Button